Горецка како Алаба, бара богатство од Баерн, а гигант од Премиер лигата е спремен да го „украде“

Баварците ќе ги снајде истото сценарио како со австрискиот дефанзивец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *