Горецка: Македонија е добар тим, треба прво да ги заморите, па да ги победите

Фудбалерот на Баерн го откри рецептот за победа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *