Ѓоргоноски предвидува: Коцките одлично се наместија, треба да веруваме во успех на оваа репрезентација

Што може да очекуваме да направи Македонија на Мундијалот во Египет? Стручна анализа на некогашниот наш репрезентативец Горан Ѓоргоноски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *