Гори пред „Сан Сиро“: Повеќе од 4.000 фанови го загреваат градското дерби (видео)

На едната страна доминира црвено-црната боја, а грмат и верните навивачи на Нероаѕурите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *