Готово е, Себастијан Фетел си оди од Ферари!

Тимот од Маранело не ја негира оваа информација, во 2021 за Ферари ќе вози Рикијардо или Саинс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *