Гриезман: Јас сум најдобар кошаркар меѓу фудбалерите, Погба е втор (Видео)

Напаѓачот на Барселона одигра дуел со Стив Неш, некогашната ѕвезда на НБА, и кажа што му лежи на срце.

Слични вести...