Гришо или Медо, одлични зголемени квоти во Супер типот на Sport Life (Фото)

Фудбалската понуда доминира во денешниот Супер тип на Sport Life со 11 натпревари со зголемени квоти, имате богат избор за билдање на потенцијалната добивка на тикетите.

Стандардно, за секој фудбалски меч имате по пет опции кои може да се искористат, и кои ги фаворизираат тимовите за кои веројатноста да победат е поголема.

Она што се издвојува во Супер тип 16-ката денеска е што за дуелот на тенисерите Григор Димитров и Данил Медведев на Вимблдон, имате зголемени квоти за победа и на Бугаринот и на Русинот, додека кај другите тениски мечеви може да играте само на кец или двојка.

- Оглас -

Најнови вести