Гудељ го прележа корона-вирусот, Севилја ќе биде уште посилна во атак на шестиот трофеј во ЛЕ

Српскиот репрезентативец вечерва треба да пристигне во Келн и ќе биде подготвен за полуфиналето со Манчестер јунајтед на 16 август.

Слични вести...