Фантазија гол – Слаломот на Гуедеш им ја измести галаксијата на играчите на Осасуна (Видео)

Го имаме најубавиот соло продор во сезоната во Ла Лига, а Португалецот одигра во стилот на Меси и на Марадона

Слични вести...