Гвардиола: Апсурдно е да се надеваме на четири титули сезонава

Шпанскиот стратег искрено не верува во историска сезона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *