Гвардиола: И да го загубиме финалето, останувам во Сити

Завршува сонот на Барселона дека Пеп може да се врати на нивната клупа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *