Гвардиола изби на третото место меѓу тренерите по број на победи во ЛШ

Пеп кој првпат водеше меч со девет гола, заостанува малку зад вториот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *