Хајдуково проклетство – кој играл со сплиќани пропаднал, и турновци настрадаа

Некои веќе не постојат, други се мачат, а заедничко им е што во последните години играа против Хајдук.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *