Халанд е чудо, постави рекорд во ЛШ кој тешко дека ќе се надмине (Видео)

Севилја прва даде гол, но Борусија брзо направи пресврт.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *