Халанд нема проблем со голманите, има со обезбедување што го исфрли од ноќен клуб (Видео)

Младата ѕвезда на Борусија Дортмунд доживеа непријатни моменти и не му беше дозволено да се врати во ноќниот клуб, а потоа сакаше и да се пресмета со обезбедувањето

Слични вести...