Халанд преку татко му дозна дека е најдобар стрелец во ЛШ за сезоната 2020/21

Со 10 погодоци на осум натпревари, немаше подобар голгетер од норвешката машина на Дортмунд

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *