Халанд се појави во Шпанија, а новинарите го вознемирија со деликатно прашање (видео)

На крајот му здодеа да ги слуша и си замина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *