Хамилтон и Ботас ќе возат црни Мерцедеси, се знае зошто (Фото)

Шампионскиот тим на Формула 1 се вклчучува во антирасистичката кампања.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *