Хамилтон нуди сигурица за Ф1: Британецот вели дека знае кој ќе победи на Монца

Актуелниот првак ги збуни сите со изјавата што ја даде пред денешната трка за Големата награда на Италија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *