Хамилтон потврди дека нема симптоми, па воодушеви со хуманиот гест

Поради ограничениот број на тестови за коронавирусот во Велика Британија, светскиот првак во Формула 1 одлучи да донира тестови

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *