Хаос во Израел: Сите збеснаа кога судијата реши да гледа ВАР во 115-тата минута (Видео)

Полни трибини, драма во градското дерби и на крај радост за „жолтите“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *