Хаотични квалификации, Ред Бул е губитникот, трката во Баку ќе биде драматична

На првите четири позиции, четири болиди од четири различни тимови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *