Харден „пукна“ по поразот од Лејкерс, нов подвиг на Јокиќ (Видео)

Уште една возбудлива вечер во НБА-лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *