Хаверц со сочна пцовка кажа дали му е важно што е најскап играч на Челзи (видео)

Човекот кој го реши финалето во Порто без цензура

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *