Детето што даде само 4 поени против МЗТ Скопје прерасна во мегаѕвезда во НБА

Никола Јокиќ е херојот на Денвер нагетс, а има играно 4 меча во АБА-лигата и против тимот од Аеродром.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *