Херта гази по паузата – Унион Берлин декласиран со покер голови во второто полувреме

Неизвесноста во големото градско дерби траеше само едно полувреме, а потоа домаќините се разиграа и го нокаутираа ривалот со 4:0

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *