Хет-трик вртелешки на Лацио – Пресвртите им станаа заштитен знак на Бјанкочелестите

Второпласираната екипа во Серија А одигра три меча во посткорона ерата и третпат одигра со пресврт, а вторпат победи, вечерва со 2:1 против Торино.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *