Холандија ќе ја победи Турција, Англија и Швајцарија ќе постигнат голови во двете полувремиња (Фото)

Пет предлози со квоти помеѓу 2.03 и 2.35 се дел од понудата со Квотите на денот на Sport Life за сабота. Доколку петте натпревари се искомбинираат на ист тикет, прават вкупна квота од 45.9.

Ефикасно се очекува да одиграат екипите на Мјалби и Сириус, па квотата од 2.15 ќе биде добитна само ако двете екипи постигнат барем по еден погодок, но и ако головите се распоредени во двете полувремиња.

Голови во двете полувремиња се очекува и на мечот помеѓу Англија и Швајцарија, а доколку ги има помеѓу еден и три, тогаш понудената квота од 2.35 ќе биде добитна.

Валур е апсолутен фаворит против Филкир, па доколку се случи да има водство на полувремето и на крајот да победи во меч на кој ќе бидат постигнати помеѓу два и шест гола, квотата од 2.16 ќе биде добитна.

Холандија е фавоит за победа против Турција во четвртфиналето на Европското првенство, но доколку го стори тоа во меч на кој ќе бидат постигнати помеѓу два и шест гола, понудената квота од 2.07 ќе биде добитна.

Квотата од 2.03 за мечот помеѓу Колумбија и Панама од Копа Америка ќе биде добитна само ако колумбијците победат, но и ако има голови и во двете полувремиња.

- Оглас -

Најнови вести