Храбрите борци во октагонот не паметат вакво нешто – Се укочи од нервот на грбот, или од страв од противникот (Видео)

Џамал Емерс го мина и официјалното мерење и тестот за ковид-19, но во последен момент одлучи да не се бори против Час Скели.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *