Христијан е вториот шампион на Спортска прогноза – Убедливо стигна до премијата ТВ Смарт од 48 инчи

Долго време беше лидер и на крајот со убедлива предност од 15 поени ја освои главната награда во Втората сезона на бесплатната игра што ја организираат Спорт Манија и Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *