Хрват од првиот свој шут даде гол во Серија А (Видео)

Торино сезонава не знае за победа на мечеви на кои прима гол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *