Хит – Хрватската телевизија титлуваше интервју со Ѓоковиќ (Видео)

Иако хрватскиот и српскиот јазик се практично исти, Хрватите имаа „потреба“ да преведат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *