И Босанците како Македонија – Бараат одложување на полуфиналето во Лигата на нациите

И Босна и Херцеговина испрати официјално барање до УЕФА за пролонгирање на мечот со Северна Ирска, а ги мачат истите проблеми како и нас и најмногу Црвената зона во Италија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *