И Елмас се загуби во градината на Гранада, незгоден пораз за Наполи на „Лос Карменес“

Македонските фудбалери немаат многу среќа кога играат во Гранада.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *