И Нојер се навикнува на Барса без Меси: Ќе биде чудно

Дербито во првото коло од ЛШ навраќа многу спомени, пред сé, демолирањето на Баварците со 8-2 пред две сезони, но и магичниот гол на Лео од последната шампионска сезона на Каталонците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *