И официјално – Федерер се повлече од Ролан Гарос

Швајцарецот денеска само ја потврди најавата дека нема да продолжи со настапот на францускиот гренслем

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *