На денешен ден во 1999 година, Савичевиќ влезе во „конверзација“ со еден „пургер“, и заборави дека камерите се вклучени (Видео)

И после 22 години, легендарното интервју на Савичевиќ во Загреб ги засмејува гледачите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *