И реванш-мечот меѓу Лајпциг и Ливерпул ќе се игра на неутрален терен?

УЕФА очекува до почетокот на март да се најде решение.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *