И Шкендија реагира: Приоритет е настапот на Македонија на ЕП, па потоа регуларни избори во ФФМ

Раководството на лидерот во македонското првенство реагира на начинот на кој се спроведуваат изборите во ОФС Тетово.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *