И со комбиниран состав Рисовите треба да го надиграат непознатиот противник

Казахстан е гостин во втората контролка на нашиот национален тим пред патувањето за Букурешт.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *