И тоа го има во Лигата на шампионите: Судијата бараше автограм од Халанд (Видео)

Од УЕФА сигурно нема да бидат многу среќни по оваа видеоснимка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *