И за Макаби се најде јунак во Тел Авив

Анадолу Ефес е првата екипа што победи во Израел во 2019 година во меч од Евролигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *