Ибра беше во право: Милан ќе беше шампион ако се гледаат бодовите освоени по стартот на Корона кризата во Серија А

Јувентус го нема ниту во Топ 5 екипите, а титулата ќе заминеше на „Сан Сиро“

Слични вести...