Ибра-шоу во дербито на Милано: Со два гола за три минути ги нокаутира Нероаѕурите (видео)

Ни короната не му може ништо - Златан прво го промаши изнудениот пенал, но покажа дека нишанот му е наместен

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *