Ибрахимовиќ по гаќи се фрли во снег за да прослави една убава вест (Видео)

Иако не игра, Златан не мирува.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *