Ибрахимовиќ за Нова година си купи шума во Шведска!

Сам си се почести со подарок вреден три милиони евра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *