Играа две финалиња на КЕШ против Реал Мадрид, а се враќаат во Европа после 57 години

Еден од најпознатите француски клубови од минатото, се израдува на победата на ПСЖ против Лион.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *