Играчите на Рајо туркаа автомобили на снежниот автопат за да стигнат за мечот против Мирандес (видео)

Помагаа на заглавените автомобили за да се избегне несреќа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *