Играте на фаворитите Атлетико, Баерн, Баер, ПСЖ, а добивате одличен вкупен коефициент

Петте меча кои се денеска во понудата на Квоти на ден во Sport Life ако ги одиграте заедно на еден тикет со комбинациите кои се понудени, ќе ви донесат вкупен коефициент од 42.01.

Атлетико Мадрид е фаворит и треба да победи на свој терен против Селта Виго и тоа во меч на кој ќе има барем по еден гол во двете полувремиња. Оваа комбинација носи квота од 2.05.

Баерн во Минхен е домаќин на Волфсбург и фаворитот треба да погодува од еднаш до три пати во двете полувремиња за да биде добитна комбинацијата со квота од 1.95.

Баер Леверкузен треба да стигне до бројката од 50 меча без пораз сезонава и на кости кај Бохум да одигра дуел со погодоци на двете страни. За гостите да не загубат, а да биде гол-гол, коефициентот е 1.95.

Аталанта и Рома треба да играат дуел со погодоци на двете страни и во двете полувремиња, комбинација која се вреднува со точно два квота.

ПСЖ е голем фаворит на свој терен против Тулуз и Светците уште на полувреме треба да водат и на крајот да победат во меч на кој ќе има од два до шест погодоци, што носи одличен коефициент од 2.45.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести