Играте на три огромни фаворити, а добивате коефициент 12

Денешната понуда од Квоти на денот ни носи навистина привлечни три средби, каде што има огромни фаворити, а доколку ги искомбинирате, коефициентот изнесува точно 12.

Челзи е домаќин против Брајтон, а за победа на сините и да видиме од два до четири гола, дадена е квота од 2.20.

Манчестер сити, пак, во последно време постигнува многу голови, а за вечерва против Брентфорд да видиме еден во првото и два во второто полувреме има коефициент од 2.10.

Првакот на Португалија, Спортинг, исто така е апсолутен фаворит на средбата со Портимоненсе, а за да биде добитна квотата од 2.60, тие треба да водат во првото полувреме и на крајот да забележат победа, а притоа да паднат најмалку три погодоци.

- Оглас -

Најнови вести